wtorek, 4 września 2012

ZDJĘCIA ZE STREFY 3c 123

Skansen megalitów w Małych Stawiskach


Na Kaszubach, niedaleko Kościerzyny, w  Małych Stawiskach pani Zofia Piepiórka kilkanaście lat temu zaczęła rekonstruować kamienny krąg.
Pani Zofia, jak sama o sobie, mówi jest wizjonerką i badaczką megalitów, inicjatorką gdyńskiego Stowarzyszenia Badań Kamiennych Kręgów. W sieci bez trudu znaleźć można relacje z jej badań, opisy jej teorii a nawet wizji.

Strefa 3c123 - odwzorowanie RADIOŹRÓDŁA 3c123 w gwiazdozbiorze
Byka w Małych Stawiskach - LEGENDARNE MEGALITY to technologie
z poprzednich cywilizacji na tym terenie KIM JESTEŚMY
Ew. Łukasza 19.39-40 "Powiadam Wam,
że Jeżeli Ci będą milczeć kamienie Krzyczeć będą!" 
właśnie te --->

Od 1993 roku, bada różne kamienne kręgi  i twierdzi,  że są one technologiami wcześniejszych cywilizacji. W ich ustawieniu są zawarte informacje zrozumiałe dla współczesnych naukowców, gdyż są zakodowane w symbolach astronomicznych, fizycznych, matematycznych i technicznych. Uważa, że w Odrach odwzorowany jest plan Hiad, a w Węsiorach plan Plejad - w gwiazdozbiorze BYKA. Odległość pomiędzy tymi kamiennymi kręgami wynosi ok. 60 km, a więc jest to największe w skali odwzorowanie gwiazdozbioru na terenie Kaszub i Polski. (...) Na planie gwiazdozbioru BYKA widzimy również „radioźródło 3c 123”. W rzeczywistości jest to bardzo odległa galaktyka, która również została odwzorowana na planie gwiazdozbioru BYKA - w Małych Stawiskach. W tym miejscu w maju 1991 roku zobaczyłam „płonące drzewa”. Potraktowałam to jako wskazówkę mistyczną, fizyczną i astronomiczną... W miejscu gdzie zostało odwzorowane „Radioźródło 3c 123” w Małych Stawiskach znajduje się wielka Baza Kosmiczna pochodząca z tej odległej galaktyki, gdyż była to pierwsza cywilizacja, która tutaj przybyła i tworzyła nową cywilizację na naszej planecie.Kamienny krąg, na swoim polu, Zofia Piepiórka zaczęła stawiać kilkanaście lat temu. Tworzące go kamienie są okazałe i bardzo piękne, w świadomości zbiorowej przechowały się  związane z nimi legendy.  Praca nad budową skansenu megalitów w małych Stawiskach do tej pory nie jest zakończona bo pani Zofii braknie sił i środków a władze gminne nie są zainteresowane udziałem w przedsięwzięciu.1 komentarz :

  1. PANI ZOFIO PODZIWIAM ZA ODWAGE.W TYM SWIECIE A ZWLASZCZA W POLSCE NA TAKIE OSOBY JAK PANI PATRZY SIE JAK NA ;CHORYCH Z UROJENIA; MAMY ;;UCZONYCH;;SKOSTNIALYCH, I G N O R A N C J A W STADZIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. A MOZE TO SZARAKI? .POZDRAWIAM PANIA SERDECZNIE.STEFANIA.

    OdpowiedzUsuń

..: Notatki z prowincji :..

Notatki z prowincji. Listy z Suicide City 1.

Świat się szybko zmienia, zmienia się internet, powoli zmienia się i ten blog. Od jakiegoś czasu staje się dla mnie - jak to kiedyś p...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Obserwatorzy