piątek, 20 kwietnia 2012

Powidoki. SC 2012

ANALOGSY
Jakoś tak przy okazji powstają kolejne powidoki z Suicide City. Mimo, że się nie kochamy (z wzajemnością), to jednak jesteśmy na siebie skazani. Mój zamysł polega na tym aby wyróżniały się programową antymomentowością  - odnośnie kadru ale i konkretnym umiejscowieniem  - SC z najbliższą okolicą i w czasie - czyli po Smoleńsku. Na razie robię wglądówki a z czasem może się to jakoś ułoży w sensowną całość. Dajmy rzece płynąć...Kiedyś za tą bramą znajdował się MPEC, w budce kupowało się niezły węgiel. Teraz skład opału jest ze 100 metrów dalej, za bramą. Biuro i kasa są w kabinie ciężarówki.

Kaliska, marzec 2012
Kaliska, znajdują się po drugiej stronie jeziora Rgielskiego, wzdłuż drogi na Bydgoszcz. Z ronda doskonale widać górkę i starą drogę z wierzbami - do Rgielska.

***
A poniżej testowe zdjęcia z kupionego na wagę i uruchomionego (bateria) Olympusa XA3. Plac przed kościołem pw. św. Wojciecha: z cyrkiem i bez. Obok jest Plac Zielony. Ciąg dalszy nastąpi.

 

SC, Plac Zielony, marzec  2012

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

..: RAPID :..

Notatki z prowincji. Jeszcze mniejszy obrazek

SC, 13.04. 2016 (skan) Jakub Dziewit w drugiej części swojej książki Aparaty i obrazy. W stron kulturowej historii fotografii ...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Obserwatorzy