niedziela, 13 marca 2011

Czy "czas prowincji" został odkryty?Tomik "Odkryć czas prowincji" z serii Fotografowie Wielkopolski przybrał już fizyczną, papierową formę. Promocja tomiku odbyła się wczoraj w Poznaniu na Prusa. Dziękuję za przybycie wszystkim, którzy przyszli, młodzieży z Trzemeszna, Piły, Poznania, Eli Linde, Bogusiowi i Nikodemowi Biegowskim, Witkowi Jagiełłowiczowi, Jurkowi Mianowskiemu, Stanisławowi Pręgowskiemu, Pawłowi Szotowi, Jackowi Kulmowi... a przede wszystkim autorowi tekstu Krzysztofowi Szymoniakowi i inicjatorowi przedsięwzięcia Władkowi Nielipińskiemu. Ci, którzy nie dotarli mogą przeczytać tekst z pliku "pdf"
Jak widać na zdjęciu mam kilka egzemplarzy do podarowania...
Niestety złośliwy "chochlik" zamienił podpisy pod zdjęciami na stronach 1 i 7. Na stronie >1< powinno być: "Suwałki 2005 (odbitka żelatynowo-srebrowa na papierze barytowym)" a na stronie >7<: "Zdjęcie z cyklu: Parki i ogrody. Czeszewo 2009 (fotografia cyfrowa)".

Brak komentarzy :

Publikowanie komentarza

..: Notatki z prowincji :..

Notatki z prowincji. Listy z Suicide City 1.

Świat się szybko zmienia, zmienia się internet, powoli zmienia się i ten blog. Od jakiegoś czasu staje się dla mnie - jak to kiedyś p...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Obserwatorzy