niedziela, 11 marca 2012

Murale cd. Nokiografia


Casto (Bomba) podczas pracy nad muralem, którego już nie ma. SC, 2008 r.

Nokiografia 2011
Ta sama ściana w Suicide City, przy wyjściu ze słynnego na początku wieku tunelu przy ulicy Średniej. Dzisiaj widnieje na niej nowy obraz wykonany kolektywnie przez pięciu lokalnych artystów graffiti.
 3 komentarze :

 1. Jedne z nielicznych rzeczy, które odwracają uwagę od okolic dworca i potrafią wywołać zachwyt, choć tak naprawdę bije z nich pewien smutek (przynajmniej ja to tak odczuwam).

  Szkoda też, że co ambitniejsze dzieła w tych okolicach momentalnie są obsmarowywane "kolejowymi ogłoszeniami matrymionalnymi" dziwnej treści, dziwnie to potem kontrastuje - jak sacrum i profanum.

  P.S. The Cure fajny zespół, widzę przemycony cytat :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. The Cure również ale później/. Utwór jest autorstwa Iana Curtisa (Joy Division) wydany został na singlu w 1980 r., teledysk ukazał się już po samobójczej śmierci autora w tym samym roku. Ta inskrypcja (w wolnym tłumaczeniu: "Miłość nas nie rozdzieli") znalazła się zresztą na nagrobku Curtisa.

   Usuń
 2. Racja, zapomniałem że to cover i palnąłem głupotę słuchając parę dni temu Cure`ów, obecnie odkurzam XMal Deutschland. czas chyba odświeżyć sobie też Joy Division.

  P.S. Inskrypcja nie zawiera słowa "not", czyli na dobrą sprawę miłość rozdzieli.

  OdpowiedzUsuń

..: Baltica :..

Czas nie istnieje (1)

Bałtyk, sierpień 2017. Skan negatywu 6x9 cm. Kodak Brownie Junior Six-20 Fizycy twierdzą, że czas  nie istnieja a matematycy, iż ...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Obserwatorzy